19. - 23.10.2020
14. - 23.10.2020
Zatvorenie školy

Kúzelná fyzika

Dňa 10.12. 2019 sa už po tretíkrát uskutočnilo v našej škole predstavenie pre žiakov 4. –  9. ročníka KÚZELNÁ FYZIKA.  Žiaci mohli pokusy nielen vidieť, ale sami mohli byť tiež súčasťou objasňovania fyzikálnych dejov, s ktorými sa denne stretávame. Predstavenie sa im veľmi páčilo a tešia sa na ďalšie pokračovanie zase na budúci rok.

Tu sú vyjadrenia detí:

„Najviac sa mi páčilo, že bol ten učiteľ vtipný a že mal dobré triky. Vraj je jediný taký človek, čo prezradí kúzlo. Ja ho podporujem, aby sa mu veľmi darilo.“

Matej Hrúz

„Za mňa super. Milý pán, zábavný – nebola nuda ako na niektorých iných prezentáciách. Boli to dobré pokusy k téme, ktorú preberáme. Páčilo sa mi aj zapájanie žiakov do pokusov. Mne sa KÚZELNÁ FYZIKA páčila, každý rok je to lepšie. Každý pokus bol vysvetlený – prečo je to tak. Boli to iné pokusy ako tie, ktoré robíme v škole. Určite by som sa chcela pozrieť aj na ďalší diel KÚZELNEJ FYZIKY.“

Ella Páričková

Mgr. Zuzana Holubcová, vyučujúca fyziky