19. - 23.10.2020
14. - 23.10.2020
Zatvorenie školy

20. ročník športovo-zábavnej olympiády detí a rodičov

V našej škole  sa 11. októbra  2018 uskutočnil  jubilejný 20. ročník športovo-zábavnej olympiády detí a rodičov, ktorú zorganizovali učitelia tejto školy.

Do športového areálu Mudroňky prišlo viac ako sto detí, rodičov a starých rodičov, ktorí súťažili vo dvojiciach v týchto štyroch zábavných disciplínach:

Taxi - slalom s fúrikom, hod molitanovou raketou do diaľky, penalty do florbalovej  bránky, zdolanie Buď fit trate. Atmosféru podujatia výborne doplnilo krásne počasie a dobrá hudba.

Všetci súťažiaci po absolvovaní netradičných disciplín dostali občerstvenie a sladkosti od  rodičovského združenia školy,  čerstvé čokoládové aj slané pečivo (pekáreň Hruška), nápoje a pexesá (M. Mojžiš, Vitar Slovakia), balóny (VMČ Stred), časopisy Fľak (B. Horecký) a lízanky (p. Lowingerová). Spomienkou na toto vydarené podujatie  bude pre deti aj rodičov originálny účastnícky list Jožka Fľaka, ktorý dostala každá dvojica.

Všetkým sponzorom veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalší ročník tejto obľúbenej olympiády športu a zábavy.

Text : Bruno Horecký

Foto : Bruno Horecký, Adriana Buociková