19. - 23.10.2020
14. - 23.10.2020
Zatvorenie školy

Karneval 2017

Ako to už býva dobrým zvykom, v čase fašiangov sa aj v našej škole uskutočnil KARNEVAL. Od rána ste na chodbách školy mohli stretnúť rôzne rozprávkové postavičky, ktoré sa potmehúdsky na vás usmievali. Hlavnou myšlienkou a témou tohto ročníka boli Rozprávkové, kreslené a filmové postavičky.

Keďže je na 1. stupni našej školy až 9 tried, museli sme masky rozdeliť do dvoch kategórií a to:  1. –  2. ročník a 3. – 4. ročník. Odborná porota zložená z učiteľov našej školy mala naozaj ťažké rozhodovanie. Vybrať tie najlepšie, najoriginálnejšie   a samozrejme najkreatívnejšie masky, najlepšie vyrobené doma, nebolo vôbec ľahké. Na naše masky čakali okrem klasickej karnevalovej promenády aj zaujímavé súťaže, a tak mala porota dosť času, aby rozhodla správne.

Medzi maskami ste mohli vidieť napríklad Pipi Dlhú Pančuchu ako hrá hokej, Leknovú vílu v stoličkovom tanci, Harryho  Pottera ako „vysáva slamkou papieriky" či pavúčiu ženu triafajúcu na cieľ.

Na stupne víťazov vystúpili napr. potápač, známy komik Charlie Chaplin, špiónka, egyptská Hatšepsovet, snehuliak z rozprávočky Frozen, doktorka Quinnová či špagetový kráľ. Fantázia našich najmenších žiačikov bola naozaj obdivuhodná!

Súčasťou karnevalového šantenia bola aj výtvarná súťaž, ktorá sa niesla tiež          v rozprávkovom a filmovom duchu. A tu sú jej výsledky:

1. miesto:       Šarlota           Šaverová       2. C

2. miesto:       Lívia               Bove              4. A

3. miesto:       Romina Tea   Buociková      3. A

4. miesto:       Timur             Lednický        1. A

5. miesto:       Ema              Turancová      2. A

6. miesto:       Stella             Lechanová     2. C

7. miesto:       Amélia           Rudziewicz    1. B

8. miesto:       Timotej          Maťovčík        1. A

9. miesto:       Klára             Sanigová        3. A

10.miesto:      Rebecca       Oselská          3. A

11. a 12. miesto si spoločnou prácou podelili Tereza Pálffyová a Janka Gordíková, obe z 3. A

Víťazom srdečne blahoželáme a už teraz sa tešíme na nový ročník !!!

DosKARNEVALovania v roku 2018 !

Tu si pozrite fotografie z karnevalu

Mgr. Adriana  Buociková