19. - 23.10.2020
Rozvrh hodín
14. - 23.10.2020
Zatvorenie školy

Majstrovstvá okresu najmladších žiakov v atletickom štvorboji

Dňa 6. júna 2016 sa uskutočnil v športovom areáli v Turanoch už 25. ročník Majstrovstiev okresu najmladších žiakov okresu Martin. Zúčastnilo sa ho 160 mladých atlétov a atlétok z 22 základných škôl.

Súťažilo sa v štyroch disciplínach: v  behu na 50 m, v skoku do diaľky, v hode kriketovou loptičkou a behu na 400m.

Reprezentanti našej školy výborne bojovali a dievčatá si z Turian odniesli strieborný pohár, diplom a vecné ceny za 2.miesto!

Chlapci z Mudroňky skončili tesne za stupňom víťazov na peknom  4.mieste.

Najmladší atléti ZŠ Ul. P. Mudroňa (dievčatá a chlapci) napokon v celkovom bodovom hodnotení získali 1. miesto a stali sa najúspešnejšou školou najmladších atlétov a atlétok okresu Martin v atletickom štvorboji! Blahoželáme!

Družstvo dievčat ZŠ Ul. P. Mudroňa reprezentovali: Lea Gregušová (4.A), Sára Száraz(4.A), Natália Warechová(4.A), Radoslava Lacková(4.B).

Družstvo chlapcov reprezentovali: Marián Holub (3.A), Mário Dotko (3.A), Richard Gábor (4.A).

Text a foto: Bruno Horecký