19. a 20. máj 2021
7. a 8. apríl 2021
ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

Športová olympiáda 1. stupňa 2015

Hovoríte, že šport nie je vašou silnou stránkou?  „Tak to sa teda pekne mýlite”, povedali by vám žiaci 1. stupňa v Základnej škole na Ul. Pavla Mudroňa v  Martine. Tam sa totiž každoročne, presne na jeseň, organizuje Športová olympiáda detí a ich rodičov. Inak tomu nebolo ani tento rok. Jesenné slniečko a výborná nálada skĺzli na školský dvor  6. 10., aby podporili všetkých športu chtivých rodičov a ich detské zlatíčka.

Každý účastník súťažil v rôznych zaujímavých disciplínach: Správna rana, Taxi  s fúrikom, Fit trať, Slalom pomedzi kužele so zaviazanými očami, Správny gól do futbalovej brány.  Deti a ich rodičia zbierali pečiatky z každej športovej disciplíny. Na záver bol pre každého pripravený sladký balíček a časopis Fľak ako odmena za výborné výsledky.

Táto pravidelná akcia je dôkazom toho, že škola môže byť aj celkom zábavná. Veď zasúťažiť si s ockom či s maminkou prináša úžasné chvíle prežité trošku inak ako obvykle. O rok sme tu  zas!

Mgr. Adriana Buociková

A tu si pozrite zaujímavé momenty z podarenej akcie...