Majster šplhu

Dňa 22.11. 2023 sa v našej škole uskutočnila súťaž žiakov druhého stupňa MAJSTER  ŠPLHU. Súťažilo sa na čas a úlohou súťažiacich bolo vyšplhať do výšky 4m v čo najkratšom čase. Žiakov sme rozdelili do kategórií: mladší žiaci, mladšie žiačky a starší žiaci, staršie žiačky.

Najlepšie si počínali starší žiaci  Samuel Belkovič a Kristián Dotko, ktorí dosiahli zhodný čas 2,1s a tým prekonali doterajší rekord našej školy. Na treťom mieste v tejto kategórií sa umiestnil Marek Geišberg.

V kategórii starších žiačok zvíťazila Sofia Pániková s vynikajúcim časom 3,5s.

Z mladších žiačok šplh najrýchlejšie zvládla Tria Rajčanová za 5,4s a tesne za ňou na druhom a treťom mieste skončili Liana Dubovcová a Karin Púčeková.

Z mladších žiakov sa na prvom mieste umiestnil Jakub Fleško s časom 5,3s a tesne za ním Leo Bauer a Matúš Fízeľ.

Všetkým žiakom ďakujeme za účasť, želáme im veľa športových úspechov a tešíme sa na ďalšiu súťaž v mesiaci december s názvom Mikulášska latka.

Tomáš Chyľa, vyučujúci TSV