Objednávanie samotestov - nové

Oznamujem rodičom, že antigénové samotesty na domáce použitie pre žiakov neboli našej škole dodané. Termín dodania bude škole oznámený v najbližších dňoch.

Mgr. Jozef Krížo, riaditeľ školy

Vážení rodičia,

Ministerstvo školstva na začiatku školského roka 2021/2022 poskytne antigénové samotesty na domáce použitie tým žiakom základných škôl, ktorých rodičia prejavia záujem o takýto druh samotestov. Takúto možnosť majú aj tí žiaci, ktorí sú zaočkovaní a aj tí žiaci, ktorí prekonali ochorenie COVID-19, pokiaľ ich rodičia o ne prejavia záujem.

Vo všetkých prípadoch je testovanie domácimi antigénovými samotestami dobrovoľné a bezplatné.

Každý žiak, ktorého rodič prejaví záujem, dostane 1 balenie, ktoré obsahuje 25 ks testov na domáce samotestovanie a 25 ks sterilných odberových tyčiniek.

Samotestovanie doma odporúčame realizovať ráno pred nástupom do školy v prípade, že žiak prejavuje niektorý z príznakov ochorenia COVID-19.

Od 24.8.2021 do 25.8.2021 zisťujeme záujem rodičov o sadu antigénových testov na domáce samotestovanie (informáciu ste dostali cez EduPage), ktoré budeme v škole vydávať 31.8.2021, bližšie informácie zverejníme po dodaní testov do školy.

Prosíme Vás o záväzné vyjadrenie záujmu / nezáujmu o samotesty cez rodičovské konto na EduPage.

V časti Prihlasovanie kliknite na Akcie - Zisťovanie záujmu o samotestovanie Ag testami v domácom prostredí (každé dieťa zvlášť) do stredy 25.8.2021.

Mgr. Jozef Krížo, riaditeľ školy