19. - 23.10.2020
14. - 23.10.2020
Zatvorenie školy

Lyžiarsky výcvik žiakov 2. ročníka - nové

V dňoch 14. 1. - 18. 1. 2019 sa uskutoční lyžiarsky výcvik žiakov  2. ročníka, ktorý je súčasťou výuky TSV.

Lokalita: Valčianska dolina.

Odchod zo ZŠ:  7.55,  príchod do ZŠ: 13.00.

Pripomíname vám, aby ste zabezpečili dieťaťu povinne:

preukaz poistenca, vyhovujúcu lyžiarsku výstroj (lyže s bezpečnostným viazaním + brzda), prilba, vhodný odev, čiapka, rukavice (aj náhradné), ponožky, pitný režim, ruksak na lyžiarky (tieto si budú každý deň nosiť domov sušiť, môže byť aj väčšia taška), desiatu.

Žiaci ktorí si výstroj požičiavajú, ju budú mať v požadovanej skladbe pripravenú ráno 14.1.2019 v lyžiarskom stredisku.

Žiaci, ktorí neodovzdali lekárske potvrdenie, odovzdajú ho ráno 14.1.2019, teda v deň nástupu na výcvik.

Oznamujeme rodičom, že na základe nových pravidiel lyžiarskeho strediska Snowland boli zakúpené skipasy žiakom na 5 dní za cenu 5 €/deň. V prípade neúčasti žiaka na výcviku (hociktorý deň), nie je možné vrátiť peniaze za skipas.

Mgr. Jozef Krížo