Lyžiarsky výcvik 7. ročníka 2013

Pedagógovia v našej škole sa zaujímajú o naše športové vyžitie a nechcú, aby sme len sedeli za počítačmi, preto pre nás, siedmakov, zorganizovali lyžiarsky výcvik v Jasenskej doline.

Hneď v prvý deň sme sa rozdelili do skupín podľa toho, akí zdatní sme boli v lyžovaní. Skupinky boli rôzne - od úplných začiatočníkov až po tých najzdatnejších. Celý týždeň sa o nás starali: pani učiteľka E. Dubovcová, pán riaditeľ J. Krížo, pán zástupca A. Šimo a pán učiteľ Ľ. Panuška. O snowboardistov  sa staral inštruktor z firmy Fatra Ski Martin.

Počas celého týždňa sme nemali núdzu o zábavu. Našli sa medzi nami aj takí, ktorí si dávali lyžu naopak alebo sa opýtali pána učiteľa, či už niekedy spadol z lanovky.

V piatok, na záver lyžiarskeho výcviku, sa konal aj karneval, kde sme za odvahu a vytrvalosť všetci získali sladké odmeny. Medzi karnevalovými maskami sa objavilo veľa mačiek, ale aj Harry Potter, nejaká tá čarodejnica, robotník, futbalista i anjel. Fotky nájdete vo fotogalérii.

Je nám ľúto, že sa to už všetko skončilo a závidíme tým, ktorí na lyžiarsky výcvik ešte len pôjdu (toľko zábavy ste už dávno nezažili).

Našim učiteľom zo srdca ďakujeme.

Za siedmakov napísala K. Bardyová, 7.A