Exkurzia v PEGAFUN-e

V mesiaci september sa žiaci 2. C triedy zúčastnili perfektnej exkurzie do priestorov tanečnej školy PEGAFUN, ktorá sídli v centre nášho mesta . Pod vedením Kristíny Ružičkovej , majiteľky, sme sa postupne  zoznámili s jednotlivými tanečnými  sálami. Deti fascinovali hlavne zrkadlá, ktoré lemovali steny všetkých miestností. V každej z nich sa počas roka stretávajú deti záujmových  krúžkov, konajú sa v nich cvičenia nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Sympatický Filip, víťaz mnohých tanečných súťaží, sa s nami zahral rôzne hry, naučil nás pár tanečných krokov a venoval sa nám po celý čas exkurzie. Tanec a cvičenie sú dôležité nielen pre „kondičku“, ale aj pre správne držanie tela. Celkom určite nás do PEGAFAN-u ešte kroky zavedú.

Mgr. Adriana  Buociková, tr. uč. 2. C