MINIFUTBALOVÁ LIGA NAJMLADŠÍCH ŽIAKOV

Dňa 16. novembra  2017 sa hralo 2. kolo  minifutbalovej ligy najmladších žiakov a žiačok okresu Martin. Organizátorom je už tradične CVČ na Ul. A. Kmeťa v Martine.

Tento školský rok sa do ligy prihlásilo 6 družstiev, ktoré si zmerajú sily  turnajovým spôsobom každý s každým v 7 kolách : ZŠ s MŠ Ul. Hurbanova, KZŠ A. Bernoláka, ZŠ Ul. P. Mudroňa, Evanjelická ZŠ, SZŠ VPÚ Martin. Minuloročné prvenstvo obhajujú futbalisti z Hurbanky, Mudroňka obhajuje bronzové medaily.

Výsledky ZŠ Ul. P. Mudroňa v 2. kole v skupine:

ZŠ Ul. P. Mudrońa – SZŠ Priekopa-Vrútky 11:0

ZŠ Ul. P. Mudroňa – ZŠ Ul.Hurbanova  4:3

Finále:

ZŠ Ul. P. Mudroňa – KZŠ A. Bernoláka  2:4

Góly našich: D .Marček 4, M. Lacko 4, N. Krovina 3, D. Jesenský 3, F. Krcho 1, D. Reich 1, M. Ďurdík 1

Futbalisti z Mudroňky obsadili krásne  2. miesto a po 2 kolách sú priebežne na 3. mieste za Bernoláčkou a Hurbankou.

Školu reprezentovali: Nikolas Krovina, Dominik Marček, Dávid Jesenský, Filip Krcho, Martin Ďurdík, Dávid Reich, Markus Lacko, Filip Doležal.

3. kolo sa uskutoční  14. decembra  2017, opäť v ZŠ na Ul. Hurbanovej.

Text: Bruno Horecký

Foto: Martin Pobuda