Školský výlet – 1. A a 2. B

Veľa pekných a nevšedných zážitkov zažili deti 1. A a 2. B triedy a ich pani učiteľky na školskom výlete v Liptovskom Mikuláši. Najskôr navštívili kontaktnú zoologickú záhradu, kde videli rôzne zvieratká, s ktorými sa mohli nielen odfotiť, ale si ich aj pohladkať. Niektoré z nich, napríklad veveričky, deti dokonca aj vlastnoručne nakŕmili. Videli aj levy, klokany, ťavy, zajace, pelikány a mnoho iných zvierat. Najviac sa im však zapáčili papagáje - tých poletovalo v klietke takmer päťdesiat. Deti sa povozili  aj na koníkoch a potom sa presunuli do Tatrapolisu, kde na nich čakal chutný obed. Nasledovala prehliadka dvanástich svetových miniatúr a záver výletu patril rôznym zábavným atrakciám (vláčik, autíčka, kolotoče...). Na výlet budú všetci dlho a radi spomínať.

Tu si môžete pozrieť fotky...

Mgr. Zuzana Lietavcová