Vajanského Martin – I. kategória – školské kolo

22. 2. 2017 súťažili v umeleckom prednese poézie a prózy naši najmenší žiaci. Konkurencia bola opäť veľká a vybrať najlepších nebolo jednoduché. Z 21 súťažiacich boli nakoniec porotou ocenení šiesti najlepší.

V prednese prózy to bol Marek Murgaš z 3.B, Alžbeta Štillová z 2. A a veľkým prekvapením bola tento rok len prváčka Sabrina Hebboul z 1.B.

V prednese poézie si ceny za svoj výkon prevzali Daniela Dudová z 3. A, Matúš Jankola zo  4. B a Nina Jurčíková zo 4. A. V okresnom kole nás budú reprezentovať Marek Murgaš a Daniela Dudová. Obom držíme palce !

Mgr. Martina Sekanová