Školský výlet 7. A triedy - Bystrička

15. júna ráno o 8.30 sme sa stretli pred budovou našej ZŠ, odkiaľ  sme sa MHD prepravili na Bystričku. Cesta do kopca bola vyčerpávajúca, ale stála za to. Čakala na nás príjemná chata voňajúca drevom, umiestnená pri kraji lesa.  Všade dookola pokoj a čerstvý vzduch ako vo Vysokých Tatrách. Obidva dni boli plné zážitkov, pri ktorých sme sa ešte lepšie spoznali. Veď ako kolektív sme sa aj trošku „rozrástli“. A o to nám na výlete išlo predovšetkým - lepšie sa spoznať a oddýchnuť si.

1. deň sme boli na neďalekej vyhliadke. Odtiaľ sme videli celé okolie Turca - panorámu okolitých hôr.  V miestnej pizzérii nás čakal chutný obed, následne aj „výdatná sprcha“ cestou na chatu. Mali sme veru počúvať pokyny pani učiteľky triednej, ktorá ako jediná mala pri sebe dáždnik. Po krátkom oddychu  sme mali rôzne športové aktivity - volejbal, futbal či bowling. Našli sa medzi nami i talenty, najviac sa darilo Dominikovi.  Krásny deň sme ukončili diskotékou. Bolo veru ťažké zaspať .

2. deň sa začal pestrými raňajkami. Každý si vybral to, čo chcel.  Počas prechádzky sme sa rozprávali o našich dojmoch a zážitkoch z výletu a potom nás už čakala cesta domov. Výlet  sa skončil, ale krásne spomienky nám zostanú. Ďakujeme p. uč. Vaňkovej a Štefančíkovej !

Tu foto...

Žiaci 7.