21. ročník športovo-zábavnej olympiády detí a rodičov

V športovom areáli ZŠ, P. Mudroňa 3  sa 16. októbra  2019 uskutočnil už 21. ročník športovo-zábavnej olympiády detí a rodičov, ktorú zorganizovali učitelia 1. stupňa našej školy. Tento ročník sa konal ako súčasť osláv 85. výročia otvorenia školy.

Do  areálu Mudroňky prišlo takmer 140 detí, rodičov a starých rodičov, ktorí súťažili vo dvojiciach v piatich (ne)olympijských športovo-zábavných disciplínach:

Taxi – slalom s fúrikom, hod molitanovou raketou do diaľky, penalty do florbalovej  bránky, zdolanie Buď fit trate a presná rana loptičkou do cieľa. Atmosféru podujatia dotvárala dobrá hudba.

Všetci súťažiaci po absolvovaní netradičných disciplín dostali občerstvenie a sladkosti od  rodičovského združenia školy,  čerstvé čokoládové  pečivo (pekáreň Hruška), balóny (Pizza Maxim) a  časopisy Fľak (Jožko Fľak & B. Horecký). Spomienkou na toto vydarené podujatie zostal pre deti a rodičov aj originálny účastnícky list Jožka Fľaka, ktorý dostala každá súťažná dvojica.

Všetkým sponzorom veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalší ročník tejto obľúbenej olympiády športu a zábavy.

Text a foto:  Bruno Horecký