Úspechy našich najmladších atlétov

Dňa 30. mája 2017 sa uskutočnili na atletickom štadióne v Turanoch Majstrovstvá okresu najmladších žiakov v atletickom štvorboji. Zúčastnilo  sa na nich 20 základných škôl a 160 pretekárov z okresu Martin. Naša ZŠ si už tradične odváža z Turian ocenenia a nebolo tomu inak ani teraz.

Po štyroch atletických disciplínach vystúpili na druhý najvyšší stupienok chlapci z Mudroňky a odniesli si strieborný pohár, diplom, olympijské tričká a ďalšie vecné ceny.

Okrem toho získal zlatú medailu  Adrián Tyršel zo 4. A triedy, ktorý sa stal najlepším atlétom  zo všetkých súťažiacich !!!

Dievčatá v horúcom počasí tiež výborne bojovali, ale, žiaľ,  skončili tesne za stupňami víťazov.

Našu školu výborne reprezentovali títo chlapci:

Adrián Tyršel zo 4. A, Matúš Sádecký a Matúš Jankola, obaja zo 4. B a Alfréd Holub z 2.B.

Dievčatá:

Adriana Holubová a Klára Sanigová, obe zo 4. B, Nina Jurčíková zo 4. A, Natália Kováčiková zo 4. B.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za výborné výkony a skvelú reprezentáciu našej školy.

Text: Bruno Horecký