Súťaž ku Dňu Zeme

Pri príležitosti Dňa Zeme sa žiaci 4. A triedy zúčastnili tematickej súťaže, ktorú organizovala Spoločnosť Brantner Fatra  spolu s mestom Martin a OC Tulip pre žiakov základných škôl v okrese Martin.

Súťaž sa uskutočnila 24. apríla 2018 v OC Tulip.  Žiaci predviedli svoje  nápady a kreativitu na tému Ročné obdobia. Naši štvrtáci vytvorili strom počas jari, leta,  jesene a zimy, pretože každé ročné obdobie má svoje čaro. Pri práci použili rôzne prírodné materiály.

Vytvorené dielo bude od 24. 4. 2018  do 10. 5. 2018 vystavené v OC TULIP, kde zaň bude môcť hlasovať verejnosť. Veríme, že prácu našich štvrtákov prídete podporiť aj vy.

Mgr. Eva Dubovcová

Tu foto...