Celoročná minifutbalová liga najmladších žiakov okresu

Tohtoročná minifutbalová liga najmladších žiakov  sa opäť uskutočnila aj zaúčasti našich futbalistov zo ZŠ na  Ul. P. Mudroňa. Zúčastnilo sa jej 6 škôl z okresu Martin,ktoré absolvovali 7 kôl na ZŠ Ul. Hurbanovej. V poslednom 7. kole  dňa 15. 4. 2016 futbalisti našej školy nenašli premožiteľa, porazili aj futbalistov z domácej futbalovej školy a celkovo tak získali  3. miesto  a  bronzové medaily s diplomom a krásnym pohárom. Tréner Bruno Horecký tak musel splniť sľub a zobrať  ich na oslavu do McDonald-u.

Poradie v sezóne 2015/2016:

1.     ZŠ s MŠ A. Bernoláka

2.     ZŠ s MŠ Ul. Hurbanova

3.     ZŠ Ul. P. Mudroňa

Školu výborne reprezentovali títo žiaci:

Boris Majtán, Marek Priesol, Šimon Baťala, Lukáš Brestovanský, Norbert Gally, Tomáš Facuna, Tomáš Kellner, Matúš Sadecký, Adrián Tyršel , Dávid Matúška, Nikolas Krovina, Samuel Staník.

Bruno Horecký

Tu foto...