Športová olympiáda 1. stupňa 2015

Hovoríte, že šport nie je vašou silnou stránkou?  „Tak to sa teda pekne mýlite”, povedali by vám žiaci 1. stupňa v Základnej škole na Ul. Pavla Mudroňa v  Martine. Tam sa totiž každoročne, presne na jeseň, organizuje Športová olympiáda detí a ich rodičov. Inak tomu nebolo ani tento rok. Jesenné slniečko a výborná nálada skĺzli na školský dvor  6. 10., aby podporili všetkých športu chtivých rodičov a ich detské zlatíčka.

Každý účastník súťažil v rôznych zaujímavých disciplínach: Správna rana, Taxi  s fúrikom, Fit trať, Slalom pomedzi kužele so zaviazanými očami, Správny gól do futbalovej brány.  Deti a ich rodičia zbierali pečiatky z každej športovej disciplíny. Na záver bol pre každého pripravený sladký balíček a časopis Fľak ako odmena za výborné výsledky.

Táto pravidelná akcia je dôkazom toho, že škola môže byť aj celkom zábavná. Veď zasúťažiť si s ockom či s maminkou prináša úžasné chvíle prežité trošku inak ako obvykle. O rok sme tu  zas!

Mgr. Adriana Buociková

A tu si pozrite zaujímavé momenty z podarenej akcie...