Lyžiarsky výcvik 2014

Lyžiarsky výcvik 2. a 7. ročníka 2014

V dňoch 24. – 28. februára sa žiaci 2. ročníka zúčastnili lyžiarskeho výcviku v Jasenskej doline. Naučili sa základy lyžovania, užili si pobyt na čerstvom vzduchu a posledný deň sa zabávali na karnevale na lyžiach. Na krásne slnečné počasie, dobrú atmosféru a pekné zážitky budú dlho spomínať. Niekoľko fotografií nájdete v našej fotogalérii.

Aj žiaci 7. ročníka absolvovali v Jasenskej doline lyžiarsky a snowboardový výcvik, ale ešte pred jarnými prázdninami v dňoch 10. - 14. februára. Počasie im síce ani zďaleka neprialo tak ako druháčikom, ale jeho účastníci si ho iste poriadne užili . Fotografie z tejto akcie tiež nájdete vo fotogalérii.

Mgr. Lietavcová Z.